Salon najdete v areálu Podnikatelské školy (OSŠP) v těsné blízkosti velkého kruhového objezdu v ulici U Křižovatky 262 v Kolíně. Salon je umístěn cca 10 minut chůze od nádraží, 5 minut chůze do OC Futurum a cca 15 minut chůze do centra města, kde můžete trávit čas, než Vám Vašeho pejska "zkrásnime".

Máme 10ti letou zkušenost s chovem psů, jejích výchovou a výcvikem, proto k nám do salonu můžete přivest jakékoliv plemeno. Všechny naše služby mohou využít majitelé jak malých, tak velkých plemen.

Poskytujeme veškeré služby související s úpravou psů všech plemen: koupání, fenování, rozčesávání, stříhání (jak dle standardu plmene tak na přání majitele), veškeré hygienické služby 

Soupis standardních i nadstandardních služeb najdete v sekci "služby". 

Samozřejmostí u nás je vlídné a laskavé zacházení. Zvíře není věc a podle toho se k němu chováme. Pejsky zásadně nesedujeme. Vždy se s nimi domluvíme :-) Majitel může být přítomen všem procedůrám. 

Pro majitele pejsků jsme připravili věrnostní a motivační program, prodej kosmetiky, poradentví v oblasti péče o srst, výchově, výcviku a výživě.

Objednávat se můžete již nyni na tel.: 603877836. Naší výhodou jsou krátké objednací lhůty. Pracujeme i o víkendech !!! Při objednávání se snažíme vyjít klientům maximálně vstříc, ke spokojenosti obou stran.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se k nám budete rádi vracet !!!

Erika Hřebejková, majitelka salonu

Fotogalerie: O nás